O firmie Chłodnictwo Sp. z o.o Rakoniewice


Chłodnictwo Sp. z o.o RakoniewiceDo naszej firmy w Rakoniewicach przyjeżdżają klienci z terenu całej Polski. Od lat należymy do najlepszych w kraju w branży chłodniczej.

Obsługujemy wszystkich klientów. Nie ma urządzeń, których nie podjęlibyśmy się naprawić. Wieloletnie doświadczenie naszej załogi zdobyte w trakcie wykonywania różnorodnych skomplikowanych robót montażowych sprawiły, że nasi pracownicy gotowi są podjąć najbardziej nietypowe zadania w zakresie chłodnictwa i klimatyzacji. Przykładem takiej skomplikowanej pracy jest statek „Ostróda”, na którym założyliśmy klimatyzację, z jednoczesną funkcją chłodzenia i grzania.

Firma jest jednym z pierwszych przedsiębiorstw prywatnych działających w branży chłodniczej na terenie Wielkopolski. Powstała w 1989 r.

Dużym atutem firmy jest kompleksowa oferta w zakresie chłodnictwa, a mianowicie chłodnictwo stacjonarne, pojazdowe, klimatyzacja pomieszczeń, samochodów zarówno osobowych jak i busów i autokarów, izolacje pojazdów, izolacje i budowa komór chłodniczych i mroźniczych, wykonawstwo profesjonalnych zestawów montażowych sprężarek oraz ogrzewanie niezależne pojazdów.

Od początku swojego istnienia systematycznie poszerzamy swoją ofertę handlową i usługową, montujemy po kilkadziesiąt sztuk rocznie agregatów chłodniczych, klimatyzacyjnych i grzewczych, zarówno mobilnych jak i stacjonarnych.

Prowadzimy serwis urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych wszystkich wiodących firm w dziale chłodnictwa pojazdowego: CARRIER TRANSICOLD, SÜTRAK, WEBASTO, DIAVIA, THERMO KING i KONVEKTA. W odpowiedzi na potrzeby klientów, poszerzyliśmy również zakres działalności o branżę grzewczą w pojazdach. Posiadamy autoryzację wszystkich firm w tej dziedzinie: WEBASTO, EBERSPÄCHER, TRUMA, BREZE.

Oferujemy różnego rodzaju klimatyzatory – od małych monobloków po profesjonalne klimatyzowanie biur, magazynów i mieszkań.

Firma Chłodnictwo Grabowski - pracownicyW swojej działalności zwracamy uwagę przede wszystkim na serwis. Posiadamy wysokiej jakości sprzęt do diagnozowania uszkodzeń,

odpowiednie narzędzia do napraw, a także solidnie zaopatrzone w części zamienne magazyny, tak żeby każdy klient był obsłużony „od ręki”.

Sprawne działanie to przede wszystkim zasługa 8-osobowej załogi. To grupa fachowców, którzy wciąż doskonalą swoje umiejętności poprzez kursy i szkolenia.

Szereg porad, instrukcje obsługi i konserwacji urządzeń zainteresowani znajdą na starannie opracowanych stronach internetowych firmy. Tam też znajdują się cenniki i pełna oferta asortymentowa.

Od dnia 01.02.2023 firma została przekształcona w Chłodnictwo Sp. z o.o.

 

Za swoją działalność otrzymaliśmy kilka wyróżnień:

HIT Logo

Tytuł HIT 2000 za jakość sprzedaży, montażu, serwisu i remontów agregatów chłodniczych, klimatyzacyjnych i grzewczych.

Wielkopolska Jakość - wyróżnienie

Znak Towarowy WIELKOPOLSKA JAKOŚĆ za świadczenie usług wysokiej jakości.

 PLATO AWARD 2001/2002 za kreatywność.

ISO logo

W roku 2002 wprowadziliśmy System Zarządzania Jakością EN ISO 9001-2000 (PN EN ISO 9001-2001) w zakresie montaż, naprawa, serwis agregatów chłodniczych i grzewczych.