Supra 422


Agregat Supra 422SUPRA to seria nowoczesnych agregatów chłodniczych CARRIER Transicold z rodziny średnich jednostek z własnym napędem Diesla mogących skutecznie i wydajnie pracować w nadwoziach o dużych kubaturach.

Agregat ma własny niezależny napęd z silnikiem Diesla dwucylindrowy o poj.480 cc, który zużywa ok.1,1 l/h (przy max. obciążeniu). Wyposażony jest również w silnik elektryczny 220/380/3/50 Hz o mocy 3 kW.Pracuje z czynnikiem R-22 i uzyskuje moc chłodniczą 2000W (-20/+30 st.C) i 4000 W (0/+30 st.C). Sterowany jest mikroprocesorem. Waga 329 kg.

W urządzeniu Supra 422  zastosowano silnik Diesel’a z systemem TRI-VORTEX, który optymalizuje zużycie paliwa, podnosi moc silnika, a równocześnie obniża zanieczyszczenie środowiska. Konstrukcja ta zapewnia szybki rozruch nawet przy bardzo niskich temperaturach otoczenia. Dzięki zmniejszonemu poziomowi hałasu i wibracji podczas pracy oraz długim okresom między wymianą oleju silnik ten nie ma sobie równych wśród jednostek konkurencyjnych. Funkcja Start/Stop (w wersji mikroprocesorowej) kontroluje pracę silnika i w momencie, gdy temperatura zostaje osiągnięta silnik jest automatycznie odłączany. W czasie postoju agregat napędzany jest silnikiem elektrycznym. Szereg urządzeń alarmowych i kontrolnych umożliwia ciągły wgląd w procesy zachodzące w czasie transportu. Agregaty te należą do najbardziej dostępnych dla serwisu jednostek na rynku, co wydatnie skraca czasy przeglądów i serwisowania.

alarmy_logo Alarmy w agregatach Supra

Supra 422Supra 422Supra 422Supra 422

 

Supra 422 po zamontowaniuSupra 422 wymiary